PODZIĘKOWANIE ZA ZAANGAŻOWANIE W ORGANIZACJI II EDYCJI PIKNIKU RODZINNEGO

Serdecznie dziękuję Radzie Rodziców i wszystkim Rodzicom, którzy pomagali w organizacji i przygotowaniu rodzinnej imprezy.

Dziękuję pracownikom szkoły – nauczycielom i obsłudze za pomoc w realizacji tego wspaniałego przedsięwzięcia. Państwa pomysłowość, wsparcie i ciężka praca pozwoliły stworzyć niepowtarzalną atmosferę w czasie imprezy.

Dziękuję Strażakom z Lubczyny za pokaz sprzętu strażackiego oraz zespołowi  Dream Team Fitness-Elite Goleniów za gorące rytmy Zumby, które mimo niesprzyjającej pogody rozgrzały atmosferę podczas pikniku.

Gorąco dziękuję wszystkim darczyńcom, którzy wsparli rzeczowo i finansowo to duże przedsięwzięcie, a szczególnie Pani Małgorzacie Cimoszko, Państwu Wojtarowiczom za przepyszną grochówkę oraz Panu Stefanowi Królczyńskiemu za wypożyczenie maszyny do robienia waty cukrowej.

Dziękuję Panu Marianowi Fidosowi za utrwalanie na zdjęciach wyjątkowych dni z życia naszej szkoły.

Dziękuję dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Krępsku za piękny występ artystyczny pod kierunkiem nauczycielki Joanny Woźniak.

Serdecznie dziękuję również  uczniom naszej szkoły za postawę, zachowanie i pomoc w czasie trwania pikniku. Jestem z Was bardzo dumna.

Serdecznie dziękuję grupie Pań, które zorganizowały akcję integrującą starszych i młodszych „Nordic Walking – łączenie pokoleń”. Po raz kolejny udowodniły, że …. „nasza Lubczyna to jedna rodzina, starszy czy młodszy, chłopak czy dziewczyna”. Dzięki ich zaangażowaniu Panie pozyskały 500 zł od OPS Goleniów, które przekazały na rzecz Pikniku Rodzinnego.

Szczególne gorące podziękowanie kieruję do Pani Stanisławy Stypik – Sołtys wsi Lubczyna. Wsparcie finansowe i ogromne zaangażowanie p. Steli już po raz drugi pozwoliły stworzyć bogatą ofertę programową podczas rodzinnego spotkania.

 

Bardzo dziękuję

Alina Dąbrowska

Dyrektor Szkoły w Lubczynie